Pracovník v sociálních službách

Přijmeme pracovníka do Azylového domu pro rodiny s dětmi v Žatci. Jedná se o směnný, 12ti hodinový provoz. Požadujeme vzdělání dle zák. o Soc. službách 108/2006 Sb. – SOU (min. vyučen), kurz pracovníka v sociálních službách výhodou. Nástup možný ihned nebo po domluvě.  Bližší informace na telefonním čísle 702 190 514.

Aktualizace našich stránek

Vážení přátelé, naše internetové stránky se dočkaly nového vzhledu. Stále se ještě pracuje na některých detailech, a proto mějte prosím strpení. V nejbližší době dojde k dokončení všech úprav a informací. Děkujeme za pochopení.

Pracovník v sociálních službách

Přijmeme pracovníka pro Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Žatec. Pracovní úvazek 0,4.  Bližší informace na telefonním čísle 607 813 451.

Vyúčtování veřejné sbírky

Sbírka byla konána ode dne 26. září 2017 do 30. června 2021. Vybrané finanční prostředky činily 20 946,56 Kč. Tyto prostředky byly použity na uhrazení cestovních nákladů v rámci poskytování sociálních služeb spolku.

Finanční dar

V prosinci 2021 byl spolku Vavřinec poskytnut finanční dar od AUTO MYSLIVEC – PODBOŘANY, který bude použit v našem Azylovém domě pro rodiny s dětmi na obnovu vybavení bytových jednotek. Děkujeme

Dar od Pirátské strany

V prosinci 2021 darovala Pirátská strana našemu spolku stolní počítač pro pracoviště Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Postoloprtech a notebook pro pracoviště Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi v Lounech.  Tyto počítače budou sloužit klientům sociální služby pro vyhledávání potřebných informací ke zlepšení jejich životní situace. Děkujeme.

Dar od Pirátské strany

V dubnu 2021 darovala Pirátská strana našemu spolku dva počítače pro online výuku dětí v Azylovém domě pro rodiny s dětmi v Žatci. Děkujeme.

Sbírka potravin

Již po několikáté se Vavřinec, z.s. zúčastnil celonárodní Sbírky potravin. Dovolte nám poděkovat všem, kteří v sobotu 24. 4. 2021 navštívili prodejnu Lidl v Žatci a přispěli jakýmkoliv darem do Sbírky potravin. Všechny potraviny a drogerie budou využity v našem azylovém domě pro rodiny s dětmi v Žatci. Při letošním jarním kole Sbírky potravin jsme vybrali celkem 625 kg potravin …

Sbírka potravin Pokračovat ve čtení »

Skip to content